Bendradarbiavimas BIM srityje: VšĮ „Skaitmeninė statyba” pasirašė sutartį su VGTU

Birželio 5 d. VšĮ „Skaitmeninė statyba” oficialiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) ir taip raštiškai įformino sėkmingai besivystančią šių organizacijų partnerystę. 


Daugiau...

Išleistas almanachas „Skaitmeninė statyba 2016“. Kviečiame skaityti el. versiją!

Tai BIM metodologijos ir susijusių sprendimų, procesų, technologijų bei skaitmeninės statybos vystymo Lietuvoje ir pasaulyje aktualijų pristatymui skirtas žurnalas.


Daugiau...

Esame pasirengę padėti Lietuvai

Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) viceprezidentas Kjetilas Tonningas Visi kalba apie skaitmeninimą ir apie tai, kaip Europos įstatymų leidėjai dirba su iniciatyvomis, kurios visose pramonės srityseremia BIM. Ypač svarbu užtikrinti, kad nė vienakompanija nebūtų palikta nuošalyje ir būtų skatinamas bendradarbiavimas bei keitimasis duomenimis. Šiuo metu reikia išspręsti daug probleminių klausimų, tad FIEC intensyviai dirba siekdama Europos Komisijoje (EK) išspręsti pagrindines problemas, su kuriomis susiduria rangovai.


Daugiau...
012

X1 Media City (UAB „Staticus“)

 

Projekto teikėjas Projekto vieta Projektavimo etapo pradžia ir pabaiga Statybos etapo pradžia ir pabaiga Eksploatacijos pradžia Užsakovas Projektuotojai Generalinis rangovas
UAB „Staticus“ Michigan Avenue, Salford Quays, M50 2GY, Manchester, UK
2016.02–2017.06 (fasadų dalis)
2016.08-2017.08 (fasadų dalis)  2017 pabaiga Investuotojai - „X1 Developments“ Ltd; Užsakovas - Vermont Construction limited 
Architektūrinė dalis – FCH Architects; Konstrukcinė dalis – WSP
Vermont Construction limited

 

X1 Media City – didžiausias UAB “Staticus” BIM projektas iki šiol įgyvendintas Jungtinėje Karalystėje.

Projekto pranašumas – inovatyvus BIM technologijų panaudojimas fasadų kūrimo sprendimuose. Europoje itin mažai įmonių, gebančių vystyti fasado sprendinius pasitelkiant BIM įrankius.

Jų dėka gautą informaciją galima lengvai perkelti į tolimesnius gamybos, žaliavų užsakymo ar net montavimo darbus.

Tai itin efektyvus būdas profesionaliai keistis informacija projektavimo stadijoje. Visos projekte dalyvaujančios šalys gali greitai reaguoti į užsakovo pageidavimus, operatyviai valdyti pokyčius, atlikti pakeitimus brėžiniuose.