Bendradarbiavimas BIM srityje: VšĮ „Skaitmeninė statyba” pasirašė sutartį su VGTU

Birželio 5 d. VšĮ „Skaitmeninė statyba” oficialiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) ir taip raštiškai įformino sėkmingai besivystančią šių organizacijų partnerystę. 


Daugiau...

Išleistas almanachas „Skaitmeninė statyba 2016“. Kviečiame skaityti el. versiją!

Tai BIM metodologijos ir susijusių sprendimų, procesų, technologijų bei skaitmeninės statybos vystymo Lietuvoje ir pasaulyje aktualijų pristatymui skirtas žurnalas.


Daugiau...

Esame pasirengę padėti Lietuvai

Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) viceprezidentas Kjetilas Tonningas Visi kalba apie skaitmeninimą ir apie tai, kaip Europos įstatymų leidėjai dirba su iniciatyvomis, kurios visose pramonės srityseremia BIM. Ypač svarbu užtikrinti, kad nė vienakompanija nebūtų palikta nuošalyje ir būtų skatinamas bendradarbiavimas bei keitimasis duomenimis. Šiuo metu reikia išspręsti daug probleminių klausimų, tad FIEC intensyviai dirba siekdama Europos Komisijoje (EK) išspręsti pagrindines problemas, su kuriomis susiduria rangovai.


Daugiau...
012

Techninės priežiūros stoties Palemono g. 78F, Kaune, Rekonstravimo projektas (UAB „Geležinkelių projektavimas“)

 

Projekto teikėjas Projekto vieta Projektavimo etapo pradžia ir pabaiga Statybos etapo pradžia ir pabaiga Eksploatacijos pradžia Užsakovas Projektuotojai
UAB „Geležinkelių projektavimas“  Palemono g. 78F, Kaune 2016.08–2017.04 2018 2019 AB „Lietuvos geležinkeliai“, Krovinių vežimo direkcijos Kauno regiono stočių skyrius Eglė Tichonovaitė
 
Pastato projektavimas buvo atliekamas 3D formatu, nustatant komunikacijų padėtį pastate, suplanuojant darbo ir mokymo patalpas. Tokiu būdų, visi projektuotojai savo sprendinius derino tarpusavyje, parenkant optimalų projektuojamo pastato planą ir inžinerinių sistemų išdėstymą.
 
Užsakovui buvo nuolat teikiama atnaujinta 3D vizualinė medžiaga, kurioje buvo matomi projektiniai sprendiniai, pakeitimai, kurie leido greičiau ir efektyviau priimti projektinius sprendinius.
 
Automatizuoto projektavimo sistema leido įvairių sričių inžinieriams dirbti prie skirtingų projekto dalių kompiuterinio tinklo talpykloje iš skirtingų darbo vietų operatyviai kontroliuojant savo kolegų projektinių sprendinių pasikeitimus, užtikrinant komandinį darbą. Komunikavimas ir profesionalus projektų valdymas padėjo visiems komandos nariams vykdyti projektavimo darbus neviršijant skirto biudžeto.