„EU BIM Task Group“ parengė ir paskelbė BIM diegimo Europos viešajame sektoriuje vadovą

ES valstybių narių ir Europos Komisijos iniciatyva įsteigta „EU BIM Task Group“ parengė ir 2017 metų liepos 6 d. viešai paskelbė Statinio informacinio modeliavimo (BIM) diegimo Europos viešajame sektoriuje vadovą (angl. Handbook for the introduction of Building Information Modelling by the European Public Sector). 


Daugiau...

Išleistas almanachas „Skaitmeninė statyba 2016“. Kviečiame skaityti el. versiją!

Tai BIM metodologijos ir susijusių sprendimų, procesų, technologijų bei skaitmeninės statybos vystymo Lietuvoje ir pasaulyje aktualijų pristatymui skirtas žurnalas.


Daugiau...

XXI a. žmogų lydi ir skatina nuolatinės permainos ir kaita

Dalius Gedvilas, VšĮ „Skaitmeninė statyba“ direktorius, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas   Praėjo 200 metų, bet prancūzų genijaus Victoro Hugo pasakyti žodžiai „žmogaus protas turi tris visrakčius: žinias, mintis ir vaizduotę“ kaip niekada teisingi kalbant apie skaitmeninimo erą. Žmogaus vaizduotė gali atverti neįtikėtinas kūrybines galias, bet jeigu jas dar sustipriname šiuolaikinėmis technologijomis, tikrovė tampa sunkiai atskiriama nuo virtualios realybės. BIM metodologija yra viena sričių, leidžiančių įgyvendinti žmogaus kūrybines idėjas.


Daugiau...
012

VšĮ „Skaitmeninė statyba“ sveikina Jus Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Sveikiname visus statybos rinkos dalyvius ir linkime kūrybingų, sėkmingų ir rezultatyvių ateinančių 2017 metų. Visokeriopos sėkmės Jums, Jūsų šeimoms ir artimiesiems!

Dėkojame BIM vystymo Lietuvoje komandos nariams ir visiems partneriams už konstruktyvų bendradarbiavimą siekiant statybų sektoriaus pažangos. Sėkmės tęsiant Jūsų prasmingus darbus!

Statybų sektoriaus dalyviams linkime geriausių rezultatų, valstybinio sektoriaus darbuotojams – ryžto priimant svarbiausius sprendimus 2017 metais. Puoselėkime ir stiprinkime bendrystę, ženkime į priekį kartu!

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas ir VšĮ „Skaitmeninė statyba“ direktorius Dalius Gedvilas