„EU BIM Task Group“ parengė ir paskelbė BIM diegimo Europos viešajame sektoriuje vadovą

ES valstybių narių ir Europos Komisijos iniciatyva įsteigta „EU BIM Task Group“ parengė ir 2017 metų liepos 6 d. viešai paskelbė Statinio informacinio modeliavimo (BIM) diegimo Europos viešajame sektoriuje vadovą (angl. Handbook for the introduction of Building Information Modelling by the European Public Sector). 


Daugiau...

Išleistas almanachas „Skaitmeninė statyba 2016“. Kviečiame skaityti el. versiją!

Tai BIM metodologijos ir susijusių sprendimų, procesų, technologijų bei skaitmeninės statybos vystymo Lietuvoje ir pasaulyje aktualijų pristatymui skirtas žurnalas.


Daugiau...

XXI a. žmogų lydi ir skatina nuolatinės permainos ir kaita

Dalius Gedvilas, VšĮ „Skaitmeninė statyba“ direktorius, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas   Praėjo 200 metų, bet prancūzų genijaus Victoro Hugo pasakyti žodžiai „žmogaus protas turi tris visrakčius: žinias, mintis ir vaizduotę“ kaip niekada teisingi kalbant apie skaitmeninimo erą. Žmogaus vaizduotė gali atverti neįtikėtinas kūrybines galias, bet jeigu jas dar sustipriname šiuolaikinėmis technologijomis, tikrovė tampa sunkiai atskiriama nuo virtualios realybės. BIM metodologija yra viena sričių, leidžiančių įgyvendinti žmogaus kūrybines idėjas.


Daugiau...
012

Kvietimas į renginį „Naujausi „Autodesk“ sprendimai BIM infrastruktūros objektams“

Spalio 26 d. viešbučio „Urbihop“ (Ąžuolyno g. 7, Vilnius) didžiojoje konferencijų salėje vyks renginys, skirtas „Autodesk“ programinės įrangos gamintojo naujausiems BIM sprendimams infrastruktūrai pristatyti.
Šio renginio metu galėsite ne tik geriau susipažinti su programinės įrangos naujovėmis, bet ir gauti praktinius patarimus įgyvendinant infrastruktūros BIM projektus.
 
Programa:
 
13.00–13.30 Registracija / Pasitikimo kava
13.30–14.00 „I“ infrastruktūros objektų informaciniame modeliavime (Leonas Jasevičius, UAB „InfoEra“)
14.00–14.30 Projekto pristatymo sprendimai su „Infraworks“ programine įranga: naujovės ir geroji patirtis
14.30–15.00 „AutoCAD Civil 3D 2017“ programinės įrangos naujienos (bendradarbiavimas, automatinis ataskaitų generavimas pagal Lietuvos rinkos poreikius) (Andrius Baranauskas, UAB „InfoEra“)
15.00–15.20 Kavos pertraukėlė
15.20–15.50 Skersinių konstrukcijų kūrimas su „AutoCAD Civil 3D“ priedu „Subassembly composer“, pvz. šalčiui atsparaus sluoksnio lūžimas viraže (Leonas Jasevičius, UAB „InfoEra“)
15.50–16.00 Klausimai/Diskusija
 
Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija (iki spalio 20 d.).
 
 
Dėl detalesnės informacijos apie renginį prašome kreiptis į UAB „InfoEra“ rinkodaros vadybininkę Agnę Mackonienę, tel. +370 640 39 797, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.