Bendradarbiavimas BIM srityje: VšĮ „Skaitmeninė statyba” pasirašė sutartį su VGTU

Birželio 5 d. VšĮ „Skaitmeninė statyba” oficialiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) ir taip raštiškai įformino sėkmingai besivystančią šių organizacijų partnerystę. 


Daugiau...

Išleistas almanachas „Skaitmeninė statyba 2016“. Kviečiame skaityti el. versiją!

Tai BIM metodologijos ir susijusių sprendimų, procesų, technologijų bei skaitmeninės statybos vystymo Lietuvoje ir pasaulyje aktualijų pristatymui skirtas žurnalas.


Daugiau...

Esame pasirengę padėti Lietuvai

Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) viceprezidentas Kjetilas Tonningas Visi kalba apie skaitmeninimą ir apie tai, kaip Europos įstatymų leidėjai dirba su iniciatyvomis, kurios visose pramonės srityseremia BIM. Ypač svarbu užtikrinti, kad nė vienakompanija nebūtų palikta nuošalyje ir būtų skatinamas bendradarbiavimas bei keitimasis duomenimis. Šiuo metu reikia išspręsti daug probleminių klausimų, tad FIEC intensyviai dirba siekdama Europos Komisijoje (EK) išspręsti pagrindines problemas, su kuriomis susiduria rangovai.


Daugiau...
012

Kvietimas į renginį „Naujausi „Autodesk“ sprendimai BIM infrastruktūros objektams“

Spalio 26 d. viešbučio „Urbihop“ (Ąžuolyno g. 7, Vilnius) didžiojoje konferencijų salėje vyks renginys, skirtas „Autodesk“ programinės įrangos gamintojo naujausiems BIM sprendimams infrastruktūrai pristatyti.
Šio renginio metu galėsite ne tik geriau susipažinti su programinės įrangos naujovėmis, bet ir gauti praktinius patarimus įgyvendinant infrastruktūros BIM projektus.
 
Programa:
 
13.00–13.30 Registracija / Pasitikimo kava
13.30–14.00 „I“ infrastruktūros objektų informaciniame modeliavime (Leonas Jasevičius, UAB „InfoEra“)
14.00–14.30 Projekto pristatymo sprendimai su „Infraworks“ programine įranga: naujovės ir geroji patirtis
14.30–15.00 „AutoCAD Civil 3D 2017“ programinės įrangos naujienos (bendradarbiavimas, automatinis ataskaitų generavimas pagal Lietuvos rinkos poreikius) (Andrius Baranauskas, UAB „InfoEra“)
15.00–15.20 Kavos pertraukėlė
15.20–15.50 Skersinių konstrukcijų kūrimas su „AutoCAD Civil 3D“ priedu „Subassembly composer“, pvz. šalčiui atsparaus sluoksnio lūžimas viraže (Leonas Jasevičius, UAB „InfoEra“)
15.50–16.00 Klausimai/Diskusija
 
Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija (iki spalio 20 d.).
 
 
Dėl detalesnės informacijos apie renginį prašome kreiptis į UAB „InfoEra“ rinkodaros vadybininkę Agnę Mackonienę, tel. +370 640 39 797, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.