Revoliuciniai pokyčiai statyboje bus aptarti konferencijoje Seime

Lapkričio 27 d. Lietuvos Respublikos Seime vyks skaitmeninės statybos vystymui skirta regioninė konferencija „BIM Regional Developments“. Viešosios įstaigos „Skaitmeninė statyba“, LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto ir Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojamame renginyje dalyvaus statinio informacinio modeliavimo (BIM) metodologijos vystytojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Danijos ir Didžiosios Britanijos.  Konferencija bus tiesiogiai transliuojama Seimo interneto svetainėje ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“.


Daugiau...

Skaitmeninė statyba bendrovėje „YIT Kausta“: Statybų TV reportažas

Apie skaitmeninę statyba kalba bendrovės „YIT Kausta“ technikos direktorius Sigitas Aglinskas.


Daugiau...

Construction BIM Forum Riga 2014 : Latvija...

Spalio 9 dieną Rygoje vyko tarptautinis renginys „Construction BIM Forum“. Pagrindiniai šio renginio tema - kaip integruoti projektavimo, statybų valdymo ir gamybos procesus naudojant BIM technologijas siekiant kokybiškesnio ir efektyvesnio projekto įgyvendinimo. Forumo auditoriją sudarė Latvijos ir Lietuvos klausytojai, o pranešimus skaitė ir BIM galimybes pristatė programinės įrangos gamintojai ir tiekėjai, patirtimi dalinosi statybos ir gamybos bendrovių atstovai. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ direktorius Dalius Gedvilas kolegoms Latvijoje pristatė viešosios įstaigos veiklą ir rezultatus, kuriuos jau pavyko pasiekti įgyvendinant šią iniciatyvą. Kaimyninės šalies atstovai buvo pakviesti bendradarbiauti vystant skaitmeninę statybą abejose valstybėse. 


Daugiau...

Konferencija "Skaitmeninė statyba 2014"

2014 m. balandžio 25 dieną Vilniuje vyks tarptautinė konferencija "Skaitmeninė statyba 2014". Konferenciją parodos RESTA metu organizuoja VšĮ "Skaitmeninė statyba", Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Lietuvos statybų technologinė platforma. Pranešimus skaitys Norvegijos, Danijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos ir Lietuvos pranešėjai. 

 

 

Projekto Nr. VP1-3.1-ŠMM-05-K-02-006 „Lietuvos statybų technologinės platformos (LSTP) stiprinimas bei statybos sektoriaus mokslo tyrimų krypčių optimizavimas“

KONFERENCIJOS PROGRAMA

 

Konferencijos Organizatoriai

VšĮ "Skaitmeninė statyba"

APIE KONFERENCIJĄ

Statybos sektorius ir visi statybos procesų dalyviai naudodamiesi informacinių technologijų suteiktomis naujomis galimybėmis žengia į skaitmeninių duomenų bazių kūrimo erdvę, į naujų IT sprendimų taikymą statybos procesų valdyme. Digital construction arba skaitmeninė statyba tampa realybe.  

Konferencijoje bus pristatyta galimybių studija dėl klasifikatoriaus kūrimo koncepcijos, bei įvertintos tiek išorinės, tiek vidinės skaitmeninių procesų diegimo perspektyvos. Neabejotina, kad šis organizuojamas renginys yra vienas iš veiksmingų instrumentų siekiant pažangos Lietuvoje, taikant statinių informacinio modeliavimo (BIM) metodologiją ir šviečiant statybų sektoriaus dalyvius.

Europos Sąjungos valstybėse yra pasiekta skirtinga pažanga vystant BIM metodologiją, bet yra aišku viena – IT technologijų ir skaitmeninės statybos principų taikymas atneš didžiules permainas visose valstybės gyvavimo srityse. Tai pakeis daugelio valstybės valdymo procesų praktiką, darys ženklią įtaką valstybės finansinių, energetinių, darbo resursų ir kitų išteklių naudojimo, taupymo politikai.

Valstybės konkurencingumas, žmonių ekonominė gerovė, aplinkosauga yra neatsiejama nuo BIM metodologijos. Šios konferencijos misija – žengti ryžtingą žingsnį diegiant BIM metodologiją, vystant skaitmeninę statybą Lietuvoje.
Kviečiame kartu žengti šiuo pažangos keliu! 

 

Renginio data: 2014 metų balandžio 25 d, penktadienis, pradžia 9:30 (registracijos pradžia 9:00).
Renginio vieta: Litexpo konferencijų centro salė 5.1, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 

KONFERENCIJOS AUDITORIJA

Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.
 
KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI
 
Konferencijoje pasisakys Lietuvos statybininkų asociacijos ir kitų statybos sektoriaus asociacijų bei Lietuvos mokslo atstovai, Norvegijos, Suomijos, Danijos skaitmeninės statybos specialistai, skaitmeninės statybos įgyvendinimo Lietuvoje galimybių studiją pristatys Lietuvos statybų technologinės platformos ekspertai.
 
 
Iškilus klausimams ar pageidaujančius gauti papildomos informacijos apie konferenciją kviečiame susisiekti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba telefonu 85 212 59 01
 
 
 

Steigėjai

    

 

   

 

   

 

   Nacionalinė pasyvaus namo asociacija