Į viršų
Jau rugsėjo 9 d. – Statybininkų dienos šventė 2022!
2022 26 rugpjūčio

Jau rugsėjo 9 d., Palangoje, vyks vienas didžiausių ir svarbiausių renginių metuose statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė.

Statybininkų diena – jau 23-us metus iš eilės Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) organizuojama profesinė šventė, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus ir yra įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą.

„Lietuva – nedidelė šalis, kurioje pridėtinę vertę kuria tik apie 1,3 mln. šalies dirbančiųjų. Daugiau nei 100 tūkst. iš jų dirba statybų pramonėje. Didžiuojuosi būdamas vienu iš šios profesijos atstovų ir džiaugiuosi, kad šiandien į statybų sektorių ateina pažangios technologijos ir statoma vis daugiau statinių, atitinkančių aukštus statinių tvarumo standartus. Norint, kad jauni žmonės rinktųsi technologijų studijas yra būtina kelti statybininkų profesijos prestižą visuomenėje ir rodyti pagarbą tiems, kurie savo darbu to nusipelnė. Į Statybininkų profesinę šventę susirenka tie, kurie kuria ir gražina mūsų Lietuvos miestus, taip pat ir tie, kurie savo atsakingu darbu garsina Lietuvos vardą statydami architektūriškai sudėtingus pastatus kitose Europos šalyse. Gyvename sudėtingame laikmetyje, bet žiūrime su optimizmu į ateitį ir todėl norisi palinkėti, kad įkurtuvių džiaugsmas dažniau džiugintų jaunas šeimas, verslo kolektyvus ir visus kitus, kuriančius savo erdvę darbui ar gyvenimui“, – sako Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas Dalius Gedvilas.

Statybininkų dienos šventės renginys kasmet suburia daugiau kaip 400 dalyvių iš statybų verslo, valdžios, mokslo ir švietimo institucijų, giminingų asociacijų ir organizacijų.

Renginio metu bus apdovanoti labiausiai pasižymėję šalies statybų sektoriaus darbuotojai, kuriems bus įteikiamos LR Seimo, Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA), Lietuvos inžinierių sąjungos (LSIS) ir kitų asociacijų padėkos bei apdovanojimai už nuopelnus statybos srityje.

Aktyviausieji varžysis įvairiose sporto rungtyse jau tradicine tapusioje Statybininkų olimpiadoje. Šiemet jos dalyviai turės galimybę susirungti krepšinio (3×3), paplūdimio tinklinio, automobilio tempimo rungtyse ir lauko teniso turnyre.

🟢 Data: Rugsėjo 9 d. (penktadienis)

🟢 Laikas: 9.00-13.00 – Statybininkų olimpiada | 14.00-19.00 – oficiali dalis ir apdovanojimai, vakarinė dalis

🟢 Vietos:

  • Statybininkų dienos šventė: „Vanagupės“ viešbutis (Vanagupės g. 31, Palanga)
  • Statybininkų olimpiada: Palangos sporto centras(Palangos g. 3, Palanga)
  • Lauko teniso turnyras: „Vanagupės“ viešbutis (Vanagupės g. 31, Palanga)

Dalyvavimo šventėje galimybės:

🟢 Šventės dalyvio mokestis – 175 Eur/1 asm. 

Registracija į šventę ČIA.

🟢 Statybininkų olimpiados komandos (5 asm.) registracijos mokestis – 600 Eur.

Pastaba: visi Statybininkų olimpiados dalyviai turės teisę oficialioje ir vakarinėje dalyse, nemokant papildomo mokesčio.

Registracija į Statybininkų olimpiadą ČIA.

Olimpiados nuostatai: https://statreg.lt/lt-lt/page/olimpiada-nuostatai

Kilus klausimams, kreiptis į info@statreg.lt.

Daugiau informacijos: info@statybininkai.lt

Registracija į renginį vyksta iki rugsėjo 5 d. (imtinai).

Kviečiame dalyvauti ir kartu paminėti profesinę šventę!

 Renginio organizatorius: Lietuvos statybininkų asociacija (LSA).

Kitos aktualijos
2020 06 birželio
RESTA 2020: Konferencijų įrašai

Birželio 2-5 d. įvyko virtuali statybų paroda RESTA 2020, kurioje…

2020 01 spalio
Statybos sektoriaus tendencijos: vyksta skaitmeninimas, taikomas BIM, naudojamos inovatyvios medžiagos

Technologijų proveržis neabejotinai turi įtakos tobulinant statybos procesus. Rinkoje pastebimas…