Į viršų
Gaminių BIM bibliotekos

3D Statybinės medžiagos ir konstrukcijos

 • Wavin BIM Revit

  Nemokami vamzdžių projektavimo paketai. Svetainėje www.wavin.lt galite atsisiųsti pasirinktinai visus ar kelis “Wavin BIM Revit“ paketus. Reikia užsiregistruoti ir sukurti asmeninę paskyrą.

  http://lt.wavin.com/web/bimrevit.htm

 • Finnfoam BIM Revit

  BIM „Revit“ paketas, skirtas palengvinti informacijos perdavimą tarp Finnfoam ir klientų, bei Finnfoam gaminių integraciją į projektus. Šiuo metu BIM biblioteka gali naudotis Autodesk Revit programos vartotojai.

  NUORODA

 • ROCKWOOL BIM biblioteka

  Šiltinimo medžiagų gamintojai pristato savo BIM biblioteką su gaminių, bei pastato elementų modeliais Revit ir IFC formatuose.

  http://bim.rockwool.lt/

 • JUNG BIM biblioteka

  Pastatų automatizuoto valdymo sistemų įmonė JUNG, siekdama padėti architektams ir projektuotojams nuo pat pastato projektavimo pradžios, pateikia savo gaminius kaip BIM objektus ir leidžia naudotis BIM programinės rangos REVIT® ir ArchiCAD bibliotekomis.

  NUORODA

 • Peikko BIM biblioteka

  Nemokami įrankiai konstrukcijų projektavimo optimizavimui. Peikko projektavimo įrankius sudaro projektavimo programa, 3D komponentai modeliavimo programoms, montavimo instrukcijos, techniniai žinynai ir Peikko produktų atitikties dokumentai.

  Daugiau informacijos

  NUORODA

 • BIM medžiagų biblioteka pagal LST EN ISO 10456 ir STR 2.01.02:2016

  Bibliotekoje suformuotos bendrinės medžiagos įvestas pavadinimas, tankis, šilumos laidumo koeficiento reikšmės, spalva, tekstūra. Biblioteka pritaikyta Autodesk programoms (Revit, Inventor, AutoCAD). Rekomenduotina taikyti prieš projektiniuose pasiūlymuose ir techninio projekto stadijoje. Taikant šią biblioteką bus paprasčiau susieti BIM informaciją su LST ir STR dokumentuose patetika informacija.

  NUORODA