Į viršų
Konferencija apie BIM naudojimas energiją taupančių pastatų statyboje
2019 30 spalio

Kviečiame į Net-UBIEP projekto informacinį renginį ir apskrito stalo diskusiją apie BIM naudojimą energiją taupančių pastatų statyboje, kuri skirta:

  • viešojo sektoriaus institucijų, įmonių, inspekcijų, agentūrų ir kitų susijusių organizacijų vadovams ir specialistams
  • užsakovams
  • projektuotojams
  • gamintojams
  • statybininkams
  • mokymo, mokslo ir kitiems statybų rinkos dalyviams

Renginio tema: „Kaip efektyviai projektuoti ir statyti bei naudoti energijos beveik nenaudojančius (angl. NZEB) tvarius pastatus, taikant statinių informacinio modeliavimo (BIM) metodiką“.

Renginyje trumpai supažindinsime Jus su naujomis galimybėmis, kaip taikant statinių informacinio modeliavimo (toliau BIM) metodiką, efektyviai planuoti ir valdyti statybos projektų projektavimo ir statybos veiklas.

Data: 2019 m. lapkričio 7 d. (ketvirtadienis)

Laikas: nuo 10:00 iki 15:00 val. 
Registracijos pradžia 9:30 val.

Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, centrinių rūmų 602 salė (Saulėtekio al. 11).

Renginio programa ČIA.

RENGINYS NEMOKAMAS!

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija.

REGISTRACIJA ČIA.

Kitos aktualijos
2020 10 kovo
Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiu!

Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiu! Kovo 11-oji nėra tik data. Ji…

2026 24 kovo
Konferencija „SKAITMENINĖ STATYBA 2026. VILNIUS“: šiemet dėmesys – BIM viešuosiuose pirkimuose

2026 m. gegužės 12 d. Vilniuje vyks jau šešioliktą kartą…