Į viršų
Techninės priežiūros stoties Palemono g. 78F, Kaune, rekonstravimo projektas (UAB „Geležinkelių projektavimas“)
Projekto teikėjas Projekto vieta Projektavimo etapo pradžia ir pabaiga Statybos etapo pradžia ir pabaiga Eksploatacijos pradžia Užsakovas Projektuotojai
UAB „Geležinkelių projektavimas“  Palemono g. 78F, Kaune 2016.08–2017.04 2018 2019 AB „Lietuvos geležinkeliai“, Krovinių vežimo direkcijos Kauno regiono stočių skyrius Eglė Tichonovaitė

Pastato projektavimas buvo atliekamas 3D formatu, nustatant komunikacijų padėtį pastate, suplanuojant darbo ir mokymo patalpas. Tokiu būdų, visi projektuotojai savo sprendinius derino tarpusavyje, parenkant optimalų projektuojamo pastato planą ir inžinerinių sistemų išdėstymą.

Užsakovui buvo nuolat teikiama atnaujinta 3D vizualinė medžiaga, kurioje buvo matomi projektiniai sprendiniai, pakeitimai, kurie leido greičiau ir efektyviau priimti projektinius sprendinius.

Automatizuoto projektavimo sistema leido įvairių sričių inžinieriams dirbti prie skirtingų projekto dalių kompiuterinio tinklo talpykloje iš skirtingų darbo vietų operatyviai kontroliuojant savo kolegų projektinių sprendinių pasikeitimus, užtikrinant komandinį darbą. Komunikavimas ir profesionalus projektų valdymas padėjo visiems komandos nariams vykdyti projektavimo darbus neviršijant skirto biudžeto.