Į viršų
Konferencija „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“

Tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“ – jau 12-us metus iš eilės įvykęs didžiausias skaitmeninės statybos ir BIM metodologijos tematikos renginys Lietuvoje.

Renginio tikslas – aptarti skaitmeninės statybos ir statinio informacinio modeliavimo (angl. BIM) metodologijos vystymą Lietuvoje, tarptautines patirtis ir tendencijas. Renginio metu pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio skaitmeninės statybos ekspertai.

Konferencijos tema: „Skaitmeninė infrastruktūra: GIS ir BIM sinergija“.

Renginio metu Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai dalinosi savo įžvalgomis, patirtimi bei diskutavo apie šalies infrastruktūros skaitmenizaciją, miesto modelio panaudojimą infrastruktūros planavimui, miesto judumo sprendinius, Vilniaus miesto infrastruktūros vystymo viziją bei reikalingus pokyčius, norint skaitmenizuoti sostinės infrastruktūrą ir užtikrinti patogų susisiekimą.

Konferencijos akcentas – diskusija apie galimybes Vilniaus metro atsiradimui, kitų šalių gerąją praktiką, įgyvendinant metro projektus ir vyraujančius mitus apie metro kūrimą.

Konferencijoje taip pat buvo apdovanoti konkurso „Lietuvos BIM projektai 2023” nugalėtojai ir įvyko geriausių skaitmeninės statybos projektų autoriai bei jų projektų pristatymai.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“ įvyko 2023 m. balandžio 28 d., LITEXPO, didžiausios statybų parodos RESTA 2023 metu.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“ yra skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

Plačiau apie renginį ČIA.