Į viršų
Konferencija „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius“

2024 m. balandžio mėn. 26 d. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su partneriais organizuoja tarptautinę konferenciją „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius“.

Šis renginys, jau 13-us metus iš eilės rengiamas Lietuvoje, laikomas didžiausiu skaitmeninės statybos ir BIM (Building Information Modeling) metodologijos tematikos forumu šalyje.

Konferencijos siekis – suteikti galimybę dalintis žiniomis, naujausiomis skaitmeninės statybos tendencijomis ir tarptautine patirtimi, aptarti BIM metodologijos vystymą Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šiame renginyje dalyvaus ir savo pranešimus skaitys tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių skaitmeninės statybos ekspertai, kurie pasidalins vertingomis įžvalgomis ir praktine patirtimi.

Šių metų konferencijos pagrindinė tema – „Skaitmeninių duomenų naudojimas pastato gyvavimo cikle: nuo BIM iki pastato naudojimo ir priežiūros iššūkių“. Ekspertų dėmesys bus skiriamas efektyviam pastatų valdymui per skaitmeninių duomenų kaupimą ir naudojimą visame pastato gyvavimo cikle, nuo projektavimo iki priežiūros ir naudojimo fazės. Bus aptarta, kaip BIM ir susiję skaitmeniniai įrankiai gali prisidėti prie tvarumo, efektyvumo ir ilgaamžiškumo užtikrinimo, taip pat diskutuojama apie realijas ir iššūkius, susijusius su nekilnojamojo turto perėmimu ir priežiūra.

Konferencijos akcentas – diskusija itin opia tema statybų ir NT sektoriaus atstovams apie tai, ar keičiantis statinių savininkams, sutartyje turi būti perduodamas visas materialus ir nematerialus turtas, įskaitant skaitmeninius duomenis.

Konferencijoje taip pat buvo apdovanoti konkurso „Lietuvos BIM projektai 2024” nugalėtojai ir įvyko geriausių skaitmeninės statybos projektų autoriai bei jų projektų pristatymai.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“ įvyko 2024 m. balandžio 26 d., LITEXPO, didžiausios statybų parodos RESTA 2024 metu.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius“ yra skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

Plačiau apie renginį ČIA.