Į viršų
E-kursas apie BIM taikymą pastatų energiniam efektyvumui gerinti
2019 14 gruodžio

ES direktyvoje dėl viešųjų pirkimų bei LR Viešųjų pirkimų įstatyme numatyta galimybė perkančiosioms organizacijoms prašyti taikyti statinio informacinio modeliavimo priemones (BIM). Ir ne tik! Primename, kad LR Vyriausybė 2018 m. gegužės 7 d. nusprendė, jog nuo 2020 m. liepos 1 d. BIM turės būti taikomas projektuojant ir statant visus naujus sudėtingus ir didelės vertės viešojo sektoriaus statinius.  

Pirmieji Net-UBIEP organizuojami nuotolinio mokymosi kursai padės Jums išplėsti žinias apie BIM taikymą pastatų energiniam efektyvumui gerinti!

Nors kursas skirtas specialiai techniniam personalui (montuotojams/prižiūrėtojams), jis gali būti naudingas visiems, norintiems daugiau sužinoti apie statinio informacinio modeliavimo naudojimą.

Kurso dalyviai bus supažindinti su:

  • BIM modelių ir kitų duomenų saugojimo technologijomis
  • BIM projekto integruota duomenų apsikeitimo ir projekto valdymo internetinės platformos taikymu. Platforma naudojama bendravimui tarp dėstytojų ir mokymų dalyvių bei apsikeitimui duomenimis. Platformoje naudojami realių objektų BIM modeliai ir susijusi informacija

Pažymėtina, kad Viešųjų pirkimų tarnybos šiuo metu rengiamose Statybos darbų pirkimų gairėse BIM taikymas yra numatytas kaip vienas iš ekonominio naudingumo kriterijų.

Norėdami peržiūrėti kursą, nemokamai registruokitės ČIA.

Kursus rasite skst.vgtu.lt

KVIEČIAME!

Kitos aktualijos
2022 27 rugpjūčio
BIM su EPD prisideda prie tvaresnės statybos

Skaičiuojama, kad Europos Sąjungoje statybos sektoriui tenka iki 12 proc….

2023 02 gegužės
Tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“ pristatyta Vilniaus metro idėja

Balandžio 28 d. apie infrastruktūros skaitmenizaciją ir jos tarptautinius gerosios…