Į viršų
Kviečiame dalyvauti BIM mokymose
2023 19 gruodžio

Kviečiame dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo mokymuose „Statinio informacinis modeliavimas BIM“

Dabar, kai statybos pramonė tampa vis sudėtingesnė ir reikalauja modernių technologijų integracijos, svarbu neatsilikti nuo naujausių pasiekimų. Tai ypač aktualu kalbant apie statinio informacinio modeliavimo (BIM) sritį, kurioje naujovės tampa ne tik galimybė, bet ir būtinybė.

Kvalifikacijos tobulinimo ir įgūdžių gilinimui skirti mokymai yra sukurti siekiant atitikti šiuolaikinių statybos projektų reikalavimus ir optimizuoti bendradarbiavimą tarp visų suinteresuotųjų šaltinių.

Mokymai apims įvairias temas, o kursą išklausę klausytojai gebės dirbti su šiuolaikiniais BIM procese taikomais įrankiais, suprasti statybų informacijos rengimo, saugojimo ir valdymo bendruosius principus. Visa tai leis efektyviai panaudoti informacinius modelius projektų valdyme ir padidinti projektų efektyvumą. Kiekvienam mokymus baigusiam dalyviui išduodami pažymėjimai, patvirtinantys 14 val. kvalifikacijos tobulinimą.

„Statinio informacinio modeliavimo BIM“ mokymai bus ne tik teoriniai, bet ir praktiniai, leidžiantys dalyviams taikyti įgytas žinias realiose projektų situacijose. Tai puiki galimybė ne tik plėsti savo profesinės karjeros horizontus, bet ir prisidėti prie statybos pramonės augimo ir inovacijų.

 

Daugiau informacijos apie mokymus ČIA

Registracija į mokymus ČIA

Kitos aktualijos
2018 12 rugsėjo
VšĮ „Skaitmeninė statyba“ rinkai pristato BIM klasifikavimo sistemos produktus

VšĮ „Skaitmeninė statyba“ savo BIM dokumentų sistemoje visiems statinio informacinio…

2017 20 lapkričio
VšĮ „Skaitmeninė statyba“ atstovai dalyvavo buildingSMART International suvažiavime

Spalio 30 – lapkričio 2 dienomis Londone vyko tarptautinio buildingSMART…