Į viršų
Kviečiame dalyvauti BIM mokymose
2023 19 gruodžio

Kviečiame dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo mokymuose „Statinio informacinis modeliavimas BIM“

Dabar, kai statybos pramonė tampa vis sudėtingesnė ir reikalauja modernių technologijų integracijos, svarbu neatsilikti nuo naujausių pasiekimų. Tai ypač aktualu kalbant apie statinio informacinio modeliavimo (BIM) sritį, kurioje naujovės tampa ne tik galimybė, bet ir būtinybė.

Kvalifikacijos tobulinimo ir įgūdžių gilinimui skirti mokymai yra sukurti siekiant atitikti šiuolaikinių statybos projektų reikalavimus ir optimizuoti bendradarbiavimą tarp visų suinteresuotųjų šaltinių.

Mokymai apims įvairias temas, o kursą išklausę klausytojai gebės dirbti su šiuolaikiniais BIM procese taikomais įrankiais, suprasti statybų informacijos rengimo, saugojimo ir valdymo bendruosius principus. Visa tai leis efektyviai panaudoti informacinius modelius projektų valdyme ir padidinti projektų efektyvumą. Kiekvienam mokymus baigusiam dalyviui išduodami pažymėjimai, patvirtinantys 14 val. kvalifikacijos tobulinimą.

„Statinio informacinio modeliavimo BIM“ mokymai bus ne tik teoriniai, bet ir praktiniai, leidžiantys dalyviams taikyti įgytas žinias realiose projektų situacijose. Tai puiki galimybė ne tik plėsti savo profesinės karjeros horizontus, bet ir prisidėti prie statybos pramonės augimo ir inovacijų.

 

Daugiau informacijos apie mokymus ČIA

Registracija į mokymus ČIA

Kitos aktualijos
2022 25 balandžio
Įvyko tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“

Balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo…

2022 21 kovo
„Lietuvos BIM projektai 2022”: skelbiama konkurso projektų pristatymo data

Jau septintus metus iš eilės „Skaitmeninė statyba“ tęsia tradiciją ir…