Į viršų
Geriausias visuomeninių pastatų BIM projektas – verslo kompleksas SQVERAS (UAB „YIT Lietuva“)
Projekto vieta Projektavimo etapo pradžia ir pabaiga Užsakovas Projektuotojai
Kaunas, Lietuva Nuo 2016 m. liepos mėn. iki 2019 m. lapkričio mėn. Užsakovas – UAB „KM35“ Architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“

 

Pastaraisiais metais Kaune įsitvirtinus ir išsiplėtus ne vienai aukštą pridėtinę vertę kuriančių finansų ir technologijų kompanijų, išaugo premium klasės biurų paklausa. Kompanijoms, siekiančioms pritraukti geriausius rinkos talentus ir sudaryti sąlygas dirbti patogioje ir modernioje aplinkoje, biuro pasirinkimas yra vienas svarbiausių dalykų. 

Projektas pradėtas rengti nuo architektūros ir konstrukcinės dalies parengimo, siekiant įgyvendinti užsakovo keliamus reikalavimus.

Projekto modelių informacija buvo talpinama bendroje duomenų valdymo aplinkoje (CDE) Dalux Box, kurioje talpinami IFC formatu modeliai pasiekiami visoms projekto dalims, taip pat ir 2D brėžiniai. CDE aplinkoje informacija saugoma, bendrinama ir sudaroma galimybė pasiekti iš bet kurio išmanaus įrenginio. 3D pastato modelis buvo naudojamas pradedant techninio projekto rengimu iki pridavimo eksploatacijai. Modeliuotos šios projekto dalys: architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų, bei gaisro gesinimo sistemos.