Į viršų
  • Skaitmeninė statyba
  • Projektai
  • Geriausias infrastruktūros BIM projektas (kiti inžineriniai statiniai) – Kitos paskirties inžinerinio statinio (atviros daugiaaukštės automobilių saugyklos) Santariškių g. 4,Vilniuje, statybos projektas (UAB „Komplegra“)
Geriausias infrastruktūros BIM projektas (kiti inžineriniai statiniai) – Kitos paskirties inžinerinio statinio (atviros daugiaaukštės automobilių saugyklos) Santariškių g. 4,Vilniuje, statybos projektas (UAB „Komplegra“)

 

Projekto vieta Projektavimo etapo pradžia ir pabaiga Užsakovas Projektuotojai
Santariškių g. 4, Vilnius 2018-01 – 2018-08 UAB „Santaros parkavimo paslaugos“ UAB „Komplegra“, UAB „Cloud Architektai“

Pagal užsakovo pateiktą IFC modelį ir DWG brėžinius buvo kuriamas konstrukcinis modelis, IFC yra įvertinamas kaip tiksliai sumodeliuotas, kuriame matomas norimos konfoguracijos objektas.

Į modelio kūrimą buvo įkelta 2D toponuotrauka, todėl buvo galima matyti susikirtimus su esamais inžineriniais tinklais bei stebėti paviršiaus grunto altitudę.

Pagal atsiųstus pradinės stadijos IFC ir DWG buvo priimami sprendimai kaip kurti konstrukcinį modelį. Ankstyvoje stadijoje sukurtas žemo, pradinio detalumo modelis leido gana tiksliai įvertinti medžiagų kiekius ir rangovui planuoti biudžetą.