Bendradarbiavimas BIM srityje: VšĮ „Skaitmeninė statyba” pasirašė sutartį su VGTU

Birželio 5 d. VšĮ „Skaitmeninė statyba” oficialiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) ir taip raštiškai įformino sėkmingai besivystančią šių organizacijų partnerystę. 


Daugiau...

Išleistas almanachas „Skaitmeninė statyba 2016“. Kviečiame skaityti el. versiją!

Tai BIM metodologijos ir susijusių sprendimų, procesų, technologijų bei skaitmeninės statybos vystymo Lietuvoje ir pasaulyje aktualijų pristatymui skirtas žurnalas.


Daugiau...

Esame pasirengę padėti Lietuvai

Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) viceprezidentas Kjetilas Tonningas Visi kalba apie skaitmeninimą ir apie tai, kaip Europos įstatymų leidėjai dirba su iniciatyvomis, kurios visose pramonės srityseremia BIM. Ypač svarbu užtikrinti, kad nė vienakompanija nebūtų palikta nuošalyje ir būtų skatinamas bendradarbiavimas bei keitimasis duomenimis. Šiuo metu reikia išspręsti daug probleminių klausimų, tad FIEC intensyviai dirba siekdama Europos Komisijoje (EK) išspręsti pagrindines problemas, su kuriomis susiduria rangovai.


Daugiau...
012

Lietuvos įmonės, gebančios kurti skaitmeninės statybos projektų modelius ir taikyti BIM metodologiją

Šiame sąraše yra skelbiamos įmonės, kurių gebėjimus kurti skaitmeninius statybos projektų modelius įvertino VšĮ "Skaitmeninė statyba" suburta komisija konkurse "Lietuvos BIM projektai".

  A. Vyšniausko architektų dirbtuvė Architektų paslaugos, interjero, statinių, sklypų projektai.

Baltic Engineers Teikia teritorijų planavimo, projektavimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas.
City projects Atlieka statinių projektavimo darbus tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, teikia nekilnojamojo turto plėtojimo ir susijusių konsultacijų paslaugas. 

Concretus Designers Teikia statybinių konstrukcijų projektavimo paslaugas.
Conresta Generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė.

Descon Techniniai ir ekonomiški sprendimai, kuriant unikalius pastatus, BIM aplinkoje. BIM technologijų, statinio projektavimo procese taikymo lyderiai.

EIKA Viena iš didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, įmonių grupę EIKA šiuo metu sudaro UAB „Eika“ ir UAB „Eikos statyba“.

Enerstena

Diegia biomasės technologijas; turi sukūrę savą technologiją, įsteigę mokslo ir tyrimų centrą.

Geležinkelių projektavimas

Keliai, stotys, pastatai, statiniai, inžineriniai tinklai - projektavimas. Statinio projekto vykdymo priežiūra. Statyba, remontas.

IN RE Diegia šiuolaikinių informacinių technologijas bei praktinius pritaikymus automatizuoto projektavimo, gamybos paruošimo ir technologinių procesų valdymo srityse, kuriant ir aptarnaujant statybos, pramonės ir infrastruktūros objektus bei inžinerines sistemas.

YIT Kausta Kuria patrauklią ir darnią miesto aplinką, stato gyvenamuosius namus, patalpas verslui bei kuria patogią infrastruktūrą. 

Kelprojektas Didžiausia transporto infrastruktūros inžinerijos įmonių grupė Baltijos šalyse.
Litana ir Ko Teikia rangovo paslaugas laivų statybos bei remonto sferai.

MEPCO Įmonės veikla yra inžinerinių pastatų sistemų projektavimas bei pastatų energetika.
Merko statyba Statybinės paslaugos. Įvairių objektų statyba, renovacija.

Panevėžio keliai Viena didžiausių Baltijos šalyse lietuviško kapitalo kelių ir geležinkelių statybos bendrovių.

Panevėžio statybos trestas Pagrindinė Įmonės ir dukterinių įmonių (Grupės) veiklos sritis – įvairios paskirties pastatų, statinių, įrenginių ir komunikacijų bei kitų objektų projektavimas ir statyba Lietuvoje ir už jos ribų, nekilnojamo turto vystymas.

Staticus Įmonės veiklos sritys yra aliuminio-stiklo, berėmio stiklo ir ventiliuojamų fasadų konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. 
Statybų inžinerinės paslaugos Atestuota įmonė, teikianti konsultacijas statybos, energijos efektyvumo ir aplinkosaugos srityse, ir siūlanti šias paslaugas:

Sweco Lietuva Planuoja ir projektuoja ateities miestus ir jų bendruomenes, tiekia aukštos kokybės paslaugas inžinerinių konsultacijų, aplinkosaugos technologijų ir architektūros srityse.
TOPHAUS Nekilnojamasis turtas ir jo administravimas, statybos projektų koordinavimas, statinio statybos darbų techninė priežiūra, projektavimas ir konsultavimas, statybos darbai, aliuminio ir stiklo konstrukcijų gamyba bei montavimas.

Ugira Įmonės projektuotojai rengia integruotus visų inžinerinių dalių BIM projektus, kurie apima visą pastato gyvavimo ciklą – nuo pradinės idėjos, projektavimo, statybos iki pastato eksploatacijos ir nugriovimo
Unitectus Darbų portfolio sudaro daug įvairių paskirčių pastatų projektų: prekybos centrų, administracinių pastatų ir t. t.

Vilniaus architektūros studija Architektų paslaugos, statinių kompleksinis projektavimas, renovuojamų pastatų projektai, teritorinio planavimo ir landšafto projektų rengimas, technologinių įrengimų išdėstymas.