Į viršų
  • Skaitmeninė statyba
  • Lietuvos įmonės, gebančios kurti skaitmeninės statybos projektų modelius ir taikyti BIM metodologiją.
Lietuvos įmonės, gebančios kurti skaitmeninės statybos projektų modelius ir taikyti BIM metodologiją

Šiame sąraše yra skelbiamos įmonės, kurių gebėjimus kurti skaitmeninius statybos projektų modelius įvertino VšĮ „Skaitmeninė statyba“ suburta komisija konkurse „Lietuvos BIM projektai“.

3SET
A. Vyšniausko architektų dirbtuvė Architektų paslaugos, interjero, statinių, sklypų projektai.
Baltic Engineers Teikia teritorijų planavimo, projektavimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas.
Baltisches Haus Nekilnojamojo turto projektų vystytoja ir valdytoja.
City projects Atlieka statinių projektavimo darbus tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, teikia nekilnojamojo turto plėtojimo ir susijusių konsultacijų paslaugas.
Conresta Generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti bendrovė.
  Descon Techniniai ir ekonomiški sprendimai, kuriant unikalius pastatus BIM aplinkoje. Taiko BIM technologijas statinio projektavimo procese.
Droneteam Dronai: nuotoliniu būdu valdomi skrydžiai, autonominiai skrydžiai, fotogrametrinis 3D modeliavimas iš erdvės nuotraukų, infrastruktūros tikrinimas ir kitos paslaugos.
EIKA Viena iš didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, įmonių grupę EIKA šiuo metu sudaro UAB „Eika“ ir UAB „Eikos statyba“.
Enerstena Diegia biomasės technologijas; turi sukūrę savą technologiją, įsteigę mokslo ir tyrimų centrą.
  Enerstenos projektavimas Teikia inžinerines paslaugas, susijusius su gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų bei inžinerinių statinių statyba.
Gedimino Jurevičiaus studija Architektūrinis projektavimas.
Grinda Prižiūri ir eksploatuoja lietaus nuotekų tinklus.
Hnit-Baltic Kompiuterių programinės įrangos kūrimas, telekomunikacijos, ryšio priemonės.
IN RE Diegia šiuolaikinių informacinių technologijas bei praktinius pritaikymus automatizuoto projektavimo, gamybos paruošimo ir technologinių procesų valdymo srityse, kuriant ir aptarnaujant statybos, pramonės ir infrastruktūros objektus bei inžinerines sistemas.
INHUS Engineering Teikia statybinių konstrukcijų projektavimo paslaugas.
  YIT Lietuva Kuria patrauklią ir darnią miesto aplinką, stato gyvenamuosius namus, patalpas verslui bei kuria patogią infrastruktūrą.
JP architektūra Jungtinių Pajėgų grupės įmonė. Dirba urbanistikos, architektūros ir inžinerijos srityse.
Kelprojektas Didžiausia transporto infrastruktūros inžinerijos įmonių grupė Baltijos šalyse.
Komplegra Įmonė teikia statybinių konstrukcijų projektavimo paslaugas: – Techniniai projektai, – Darbo projektai, – Esamų pastatų tyrimai, – Didelės apimties objektų projektavimas, – Subrangos paslaugos projektavimo įmonėms, ir kitos konstruktoriaus paslaugos.
Litana ir Ko Teikia rangovo paslaugas laivų statybos bei remonto sferai.
  MEPCO Įmonės veikla yra inžinerinių pastatų sistemų projektavimas bei pastatų energetika.
Merko statyba Statybų generalinės rangos paslaugų teikimas, statybos projektų valdymas bei nekilnojamojo turto projektų plėtojimas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.
Naresta Vienas didžiausių generalinių rangovų Lietuvoje, teikiantis statybos, renovacijos, restauracijos ir vidaus apdailos darbų paslaugas.
HISK Viena didžiausių Baltijos šalyse lietuviško kapitalo infrastruktūros statybos bendrovių.
Panevėžio statybos trestas Pagrindinė Įmonės ir dukterinių įmonių (Grupės) veiklos sritis – įvairios paskirties pastatų, statinių, įrenginių ir komunikacijų bei kitų objektų projektavimas ir statyba Lietuvoje ir už jos ribų, nekilnojamo turto vystymas.
Peikko Lietuva Gelžbetonio jungtys ir plataus panaudojimo statybinės kompozitinės konstrukcijos, skirtos tiek surenkamajam, tiek monolitiniam gelžbetoniui.
Projektai ir Co Projektavimo, geodezinės ir kitos paslaugos. Pastatai, inžineriniai statiniai, vandentvarka, energetika.
SRP Projektas Transporto infrastruktūros (kelių, gatvių ir jų sankryžų) projektų rengimas.
Staticus Įmonės veiklos sritys yra aliuminio-stiklo, berėmio stiklo ir ventiliuojamų fasadų konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas.
  Statybų inžinerinės paslaugos Atestuota įmonė, teikianti konsultacijas statybos, energijos efektyvumo ir aplinkosaugos srityse
Statybų lyga Medinės santvaros, sijos, rėmai, angarai – projektavimas, gamyba. Skydiniai, rąstiniai, karkasiniai ir kito tipo mediniai namai – projektavimas, gamyba, statyba ir konsultacijos.
Sweco Lietuva Planuoja ir projektuoja ateities miestus ir jų bendruomenes, tiekia aukštos kokybės paslaugas inžinerinių konsultacijų, aplinkosaugos technologijų ir architektūros srityse.
TOPHAUS Nekilnojamasis turtas ir jo administravimas, statybos projektų koordinavimas, statinio statybos darbų techninė priežiūra, projektavimas ir konsultavimas, statybos darbai, aliuminio ir stiklo konstrukcijų gamyba bei montavimas.
Ugira Įmonės projektuotojai rengia integruotus visų inžinerinių dalių BIM projektus, kurie apima visą pastato gyvavimo ciklą – nuo pradinės idėjos, projektavimo, statybos iki pastato eksploatacijos ir nugriovimo
Unitectus Darbų portfolio sudaro daug įvairių paskirčių pastatų projektų: prekybos centrų, administracinių pastatų ir t. t.
Veikmės projektai Individualių ir daugiabučių gyvenamųjų namų, administracinės, komercinės, pramoninės bei visuomeninės paskirties pastatų projektavimas ir teritorijų planavimas, taip pat projektų vykdymo priežiūra, inžinerinės konsultacijos.
  Vilniaus architektūros studija Architektų paslaugos, statinių kompleksinis projektavimas, renovuojamų pastatų projektai, teritorinio planavimo ir landšafto projektų rengimas, technologinių įrengimų išdėstymas
Atamis Projektavimo, teritorijų planavimo dokumentų rengimo, konsultavimo paslaugas teikianti įmonė
TEC Infrastructure Projektavimo, konsultavimo, techninės priežiūros paslaugos susisiekimo infrastruktūros srityje.
VILNIAUS PLANAS Programinės įrangos naudojimo konsultacijos ir jos tiekimas. Duomenų apdorojimas. Architektūros ir inžinerijos veikla bei su ja susijusios techninės konsultacijos.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas Technologijos mokslų lyderis Lietuvoje, vienijantis beveik 100 000 bendruomenės narių, studentų, absolventų ir darbuotojų.

2L Architects, UAB

„2L architektai” projektuoja gamybos, pramonės ir visuomeninės paskirties pastatus.

Baltic digital building developer, UAB

Raseinių statyba, UAB

Statybos, remonto, rekonstravimo darbai. Vidaus, išorės inžinerinių tinklų ( vandentiekio, nuotėkų ) montavimas. Kelių tiesimas ( be asfalto dangos ). Aplinkos tvarkymo darbai ypatingos svarbos statybos objektuose.

TEC Industry, UAB

Nuo 2000 m. UAB TEC Industry specializuojasi energetikos objektų projektavime (iki 400 MW galios).

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija didžiausia inžinerijos mokslų ir menų studijų krypčių kolegija Lietuvoje.

Jungtiniai projektai, UAB

Teikiame aukštos kokybės sprendimus, kurie leidžia Jūsų projektui sėkmingai žengti į nekilnojamojo turto rinką.

Kauno technologijos universitetas

KTU yra vienas didžiausių techniškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių šalies aukštųjų mokyklų, užimanti lyderio pozicijas daugelyje mokslinių tyrimų ir studijų krypčių.

UAB „IT logika“

Turto valdytojams, architektams ir nekilnojamojo turto vystytojams siūlome pilnas 3D skenavimo paslaugas. Nuotoliniu būdu valdomi skrydžiai, autonominiai skrydžiai, pasėlių stebėjimas, fotometrinis 3D modeliavimas iš aerofotografavimo ir infrastruktūros tikrinimas yra tik ledkalnio viršūnė kuo mes užsiimame.