Į viršų
  • Skaitmeninė statyba
  • Projektai
  • Daugiabutis gyvenamasis namas Saltoniškių g., Vilniuje (UAB „JP Architektūra“, UAB „IN RE“, UAB „IT logika“ (DRONETEAM))
Daugiabutis gyvenamasis namas Saltoniškių g., Vilniuje (UAB „JP Architektūra“, UAB „IN RE“, UAB „IT logika“ (DRONETEAM))

 

Projekto vieta Projektavimo etapo pradžia ir pabaiga Užsakovas Projektuotojai
Saltoniškių g. 44, Vilnius 2016-03-20 – 2018-01 UAB „DRUSVILA“ UAB „JP Architektūra“, UAB „IN RE“

„JP Architektūra“ jau daugiau nei dešimtmetį taiko trimačio projektavimo programas ir BIM metodus vykdant projektus ne tik Lietuvoje, bet ir Danijoje, Norvegijoje, Vokietijoje.

Saltoniškių 44 projekte visi projektuotojai – architektai, inžinieriai, konstruktoriai – dirbo vieningoje sistemoje kurdami virtualią pastato DNR. Užsakovo pageidavimu, pastato ir sklypo plano 3D modeliai buvo integruoti į aplinkos realybės modelį, sukurtą taikant moderniausią fotogrametrijos technologiją. Fotografinis realybės modelis apėmė ~350 ha Vilniaus centrinės dalies teritoriją ir leido patikrinti projektinius sprendimus, suderinti projektą su aplinkiniais gyventojais bei institucijomis. Integruotas projektinis ir realybės modelis tarnauja būstų pardavimo rinkodaros tikslams – galima vaikščioti po butus, žvalgytis per kiekvieną langą, paskraidyti aplink.